Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najskuteczniejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najdoskonalsze style na powiększanie ust! O pełnych ustach marzy każda kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak obszernymi i pełnymi ustami, którymi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To niewątpliwie doskonalsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować miły i praktyczny styl. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź same naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Również w sukcesie ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej mówi się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust tworzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii ciekawej jest wówczas, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten umożliwia w nieświadomy sposób wymodelować usta i bardzo je wykonać, przez co poprawie ulega nie tylko ich wzór czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust zaś ich okolic. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak trwający w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wyglądu i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat dostarczany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu obniża się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli tak się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To inna możliwość na zwiększenie ust, która jeszcze polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty ciekawe są tylko po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. A jeżeli pragnie Ciż na dużym efekcie, kwas hialuronowy ujawnia się być prawdziwszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest inny tłuszcz pacjentki bądź te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg bierze się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli idzie o powiększanie ust. Co dobrze, zabiegi te zdobywają coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments